Home » Technologie » Lodówki side-by-side Amica: Przestronne i nowoczesne rozwiązanie.

Lodówki side-by-side Amica: Przestronne i nowoczesne rozwiązanie.

Amica to polska marka, która od lat cieszy się zaufaniem klientów dzięki wysokiej jakości produkowanych urządzeń, konkurencyjnym cenom i innowacyjności. W ofercie marki Amica znajdziemy najnowocześniejsze rozwiązania AGD, w tym przestronne i praktyczne lodówki typu side by side. Czym wyróżniają się sprzęty domowe Amica?

Co oznacza lodówka side by side

Określenie „side by side” w odniesieniu do lodówek oznacza specyficzny układ drzwi. Lodówka side by side posiada dwoje pionowych drzwi, z których jedne zamykają przestrzeń przeznaczoną do chłodzenia, a drugie część z przeznaczeniem na zamrażanie. W większości przypadków chłodziarka zajmuje większą część lodówki niż zamrażarka.
Tego typu rozwiązanie zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do przechowywanych produktów w obu segmentach urządzenia. Dzięki podwójnym drzwiom można wygodnie sięgnąć zarówno po produkty chłodzone, jak i zamrożone, bez potrzeby schylania się do pojemników. Ponadto, taki układ zapewnia doskonałą organizację przechowywanych produktów spożywczych. Dzieje się tak za sprawą szerokich i głębokich półek oraz sporej ilości segregatorów i szuflad na żywność.

Jaką budowę mają lodówki side by side Amica?

Lodówka side by side Amica klasycznie składa się z dwóch segmentów – zamrażarki i chłodziarki. Obie kolumny mają kształt prostokątów i mogą różnić się między sobą wymiarami. Do każdego z segmentów urządzenia zamontowane są oddzielne drzwiczki. Z uwagi na kierunek otwierania do zewnątrz, lodówki side by side Amica mają zazwyczaj chłodziarkę umieszczoną z prawej strony.

Czytaj również  Czym są węże podgrzewane?

Lodówki side by side Amica posiadają urządzenia odpowiadające za kontrolę i monitorowanie temperatury równolegle w obu segmentach. Najważniejszą częścią nowoczesnych rozwiązań marki Amica są innowacyjne sprężarki, które odpowiadają za właściwe i niezawodne funkcjonowanie układu chłodzącego.

Wygoda i funkcjonalność lodówek Amica

W przypadku lodówek marki Amica umieszczenie nowoczesnej, pojemnej zamrażarki obok strefy chłodzenia, a nie pod nią, oznacza praktyczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy przygotowują wiele mrożonek z owoców czy dań gotowych. Duża ilość półek i przegródek upraszcza porządkowanie i segregowanie mrożonek.

Amika liderem nowoczesności

Amica ze swoją gamą nowoczesnych i przestronnych lodówek typu side by side z pewnością nieźle namieszała na rynku AGD. Lodówki tego producenta wyróżnia przede wszystkim nowoczesna technologia NanoFresh, która dba o oczyszczanie wnętrza z niemiłych zapachów Kolejną niezwykle użyteczną jest funkcja No Frost, która stała się w zasadzie standardem na rynku AGD. Parametr ten umożliwia kontrolę wilgoci i hamuje osadzanie się szronu na wewnętrznych ściankach chłodziarki. Dodatkowo lodówki side by side Amica wyposażone są w funkcjonalny i poręczny dyspenser do schłodzonej wody, który daje możliwość ugaszenie pragnienia w gorące dni, za każdym razem kiedy wejdziemy do kuchni. Dodatkowo, dzięki funkcji IceMaker, lodówka gwarantuje nam stały dostęp do lodu w postaci kostek.

Czytaj również  Wady i zalety drukarni internetowych

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *